- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Coffe Table
Coffe Table
We are a leading Manufacturer of round shape table from Jodhpur, India.
Round SHAPE TABLE
Product Price: Rs 9,500 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Details:
| Material | Mild Steel |
| Primary Material | Mild Steel |
| Table Diameter | 600 mm |
| Usage Area | Hotel, Living Room, Cafe, Restaurant, Coffee table, Dining Area |
| Table Length | 900 mm |
| Table Top Material | Wooden Top |
| Shape | Rectangular |
| Table Width | 450 mm |
| Seating Capacity | 3 Seater |
| Color | Golden |
| Finish | Natural Polish |
| Foldability | Non Foldable |
| Brand | Vardhman art |
| Top Material | Wood |
IRON ROUND TABLE WITH WOODEN TOP Introducing our customizable furniture : plush, versatile, WHERE EVERYTHING is adjustable and customisable according to your requirement and to suit every style.
Yes! I am InterestedRequest A Callback